The best brands
Жінки в будь-якому віці завжди цікавляться новинками ювелірного мистецтва. Багато представниць прекрасної статі мріють мати в своїй скриньці ювелірні бренди. Велика частка всіх сучасних ювелірних брендів, шанованих у «високому світлі», з'явилася в другій половині дев'ятнадцятого століття. Епоха романтизму подарувала ювелірному світу дивовижних професіоналів. Роботи цих майстрів і в наші дні є предметом натхнення для сучасників.
Cartier
Один з найвидатніших домів Франції, виробник визнаних коштовностей. Англійський Король Едуард 7 говорив про трьох братів Картьє -Луі, Жака і П'єра: «Якщо вони стали ювелірами королів, то тільки тому, що вони королі ювелірів». Марка Cartier стала справжнім еталоном королівського стилю.Коротко представьтесь и расскажите о компании или сервисе в 3-4 строках. С какими клиентами вы работаете, что вас вдохновляет. Чем гордится ваша команда, какие у нее ценности и мотивация.Пройшовши довгий шлях від простого ювеліра до геніального художника, творця воістину унікальних ювелірних шедеврів, засновник бренду - Паскуале Бруні, став законодавцем в світі ювелірної моди, запровадивши новий напрямок, відомий як Fashion jewellery. Його однодумцями і вірними помічниками в реалізаціі сміливих ідей стали - син Даніеле, і дочка Еудженія - натхненник і креативний директор бренду.
Jewelry temptation
Вперше образ пантери в історіі Cartier з'явився у 1914 році.Тоді Луї Картьє попросив французького художника ЖоржаБарб'є створити акварельний плакат-запрошення на ювелірну виставку в Парижі. На картині «Dame a lapanthere» Барб'є відобразив елегантно одягнуту жінку з пантерою у ніг. (Це була Жанна Туссен). Луї відразу закохався в картину і в саму Жанну Туссен, і ще довгий час представляв іі у якості реклами бренду. Акварель стала причиною успіху не тільки самого бренду, а й істричного союзу між Луї Картьє і Жанною Туссен. В подальшому Жанна увійшла в історію ювелірного дому Cartier в якості дизайнера аксесуарів і отимала від Луї своє прізвисько: «La Panthere» - моя маленька пантера. Можливо тому, що носила довге леопардове пальто (єдине в Парижі), а можливо із-за ясного розуму та стального характеру. Якби там не було, але саме Жанна Туссен стала іконою епохальної колекції Великих Кішок.
Всі жінки десь трішки кішки...
Van Cleef & Arpels
Французький ювелірний бренд з більш, ніж віковою історією. Нащадки двох сімей, Альфред Ван Кліф і Естель Арпельс, відомих в сфері торгівлі дорогоцінними каменями, зв'язали себе узами шлюбу. Це був союз людей, закоханих не тільки один в одного, але і в свою справу. Саме тому цей ювелірний бренд швидко завоював популярність і визнання серед поціновувачів прекрасного.
За час свого існування бренд подарував світу не одну колекцію, кожна з яких володіє індивідуальним характером і родзинкою. Саме Van Cleef винайшли методику закріплення ювелірних каменів, що створював ілюзію «невидимої оправи»."Alhambra" Van Cleef - ця колекція досі зберігає свою популярність. Своє натхнення ювеліри французького дому знайшли на сході - в мусульманському палаці Alhambra. В орнаметі, що прикрашав будівлю, постійно повторювався один орнамент- квітка з чотирма пелюстками. Саме вона і стала основою цілої лінійки прикрас Ван Кліф, а також і символом бренду. За іншою легендою, племінник засновниці ювелірного дому Жак Арпельс знайшов квітку конюшини в своєму саду і запрпонував ювелірам компанії створити на цій основі серію прикрас, які будуть приносити удачу своїм власникам.
Pasguale Bruni
Італійський бренд, розкішні колекції з художнім смаком та ексклюзивним дизайном, різноманіттям та власною ідеологією. Це індикатор бездоганного смаку і високого статусу в суспільстві.